| Inventory number | private collection |
| Height | 20.2 |
| Width | 26.3 |
| Paper type | machine-made laid paper |
| Paper colour | cream |
| Watermark | no |
| Description watermark | |
| Watermark ruling | no |
| Horizontal lines in paper | 0 |
| Grid | no |
| Letterhead | |
| Embossing | |
| Writing material 1 | pen - ink - discoloured to brown |
| Writing material 2 | |
| Number of sketches | 0 |
| Condition and remarks | Strip (13.1 x 2.9 cm) cut off at bottom left. |
| Inventory number | private collection |
| Height | 20.2 |
| Width | 26.3 |
| Paper type | machine-made laid paper |
| Paper colour | cream |
| Watermark | no |
| Description watermark | |
| Watermark ruling | no |
| Horizontal lines in paper | 0 |
| Grid | no |
| Letterhead | |
| Embossing | |
| Writing material 1 | pen - ink - discoloured to brown |
| Writing material 2 | |
| Number of sketches | 0 |
| Condition and remarks | Strip (13.1 x 2.9 cm) cut off at bottom left. |
| Inventory number | private collection |
| Height | 20.2 |
| Width | 26.3 |
| Paper type | machine-made laid paper |
| Paper colour | cream |
| Watermark | no |
| Description watermark | |
| Watermark ruling | no |
| Horizontal lines in paper | 0 |
| Grid | no |
| Letterhead | |
| Embossing | |
| Writing material 1 | pen - ink - discoloured to brown |
| Writing material 2 | |
| Number of sketches | 0 |
| Condition and remarks | Strip (13.1 x 2.9 cm) cut off at bottom left. |
| Inventory number | private collection |
| Height | 20.2 |
| Width | 26.3 |
| Paper type | machine-made laid paper |
| Paper colour | cream |
| Watermark | no |
| Description watermark | |
| Watermark ruling | no |
| Horizontal lines in paper | 0 |
| Grid | no |
| Letterhead | |
| Embossing | |
| Writing material 1 | pen - ink - discoloured to brown |
| Writing material 2 | |
| Number of sketches | 0 |
| Condition and remarks | Strip (13.1 x 2.9 cm) cut off at bottom left. |