| Inventory number | b 8369 a |
| Height | 20.8 |
| Width | 27.0 |
| Paper type | machine-made laid paper |
| Paper colour | cream |
| Watermark | no |
| Description watermark | |
| Watermark ruling | no |
| Horizontal lines in paper | 0 |
| Grid | no |
| Letterhead | |
| Embossing | |
| Writing material 1 | pen - ink - black |
| Writing material 2 | |
| Number of sketches | 0 |
| Condition and remarks | Slight foxing |
| Inventory number | b 8369 a |
| Height | 20.8 |
| Width | 27.0 |
| Paper type | machine-made laid paper |
| Paper colour | cream |
| Watermark | no |
| Description watermark | |
| Watermark ruling | no |
| Horizontal lines in paper | 0 |
| Grid | no |
| Letterhead | |
| Embossing | |
| Writing material 1 | pen - ink - black |
| Writing material 2 | |
| Number of sketches | 0 |
| Condition and remarks | Slight foxing |
| Inventory number | b 8369 a |
| Height | 20.8 |
| Width | 27.0 |
| Paper type | machine-made laid paper |
| Paper colour | cream |
| Watermark | no |
| Description watermark | |
| Watermark ruling | no |
| Horizontal lines in paper | 0 |
| Grid | no |
| Letterhead | |
| Embossing | |
| Writing material 1 | pen - ink - black |
| Writing material 2 | |
| Number of sketches | 0 |
| Condition and remarks | Slight foxing |
| Inventory number | b 8369 a |
| Height | 20.8 |
| Width | 27.0 |
| Paper type | machine-made laid paper |
| Paper colour | cream |
| Watermark | no |
| Description watermark | |
| Watermark ruling | no |
| Horizontal lines in paper | 0 |
| Grid | no |
| Letterhead | |
| Embossing | |
| Writing material 1 | pen - ink - black |
| Writing material 2 | |
| Number of sketches | 0 |
| Condition and remarks | Slight foxing |
| Inventory number | b 8369 b |
| Height | 20.8 |
| Width | 27.0 |
| Paper type | machine-made laid paper |
| Paper colour | cream |
| Watermark | no |
| Description watermark | |
| Watermark ruling | no |
| Horizontal lines in paper | 0 |
| Grid | no |
| Letterhead | |
| Embossing | |
| Writing material 1 | pen - ink - black |
| Writing material 2 | |
| Number of sketches | 1 |
| Sketch technique | Pen and black ink |
| Sketch remarks | Section of Faber pencil (F - / JH -) |
| Sketch dimensions | 1,2 x 1,2 cm |
| Condition and remarks | Foxing. Ink stains on the verso. |
| Inventory number | b 8369 b |
| Height | 20.8 |
| Width | 27.0 |
| Paper type | machine-made laid paper |
| Paper colour | cream |
| Watermark | no |
| Description watermark | |
| Watermark ruling | no |
| Horizontal lines in paper | 0 |
| Grid | no |
| Letterhead | |
| Embossing | |
| Writing material 1 | pen - ink - black |
| Writing material 2 | |
| Number of sketches | 1 |
| Sketch technique | Pen and black ink |
| Sketch remarks | Section of Faber pencil (F - / JH -) |
| Sketch dimensions | 1,2 x 1,2 cm |
| Condition and remarks | Foxing. Ink stains on the verso. |
| Inventory number | b 8369 b |
| Height | 20.8 |
| Width | 27.0 |
| Paper type | machine-made laid paper |
| Paper colour | cream |
| Watermark | no |
| Description watermark | |
| Watermark ruling | no |
| Horizontal lines in paper | 0 |
| Grid | no |
| Letterhead | |
| Embossing | |
| Writing material 1 | pen - ink - black |
| Writing material 2 | |
| Number of sketches | 1 |
| Sketch technique | Pen and black ink |
| Sketch remarks | Section of Faber pencil (F - / JH -) |
| Sketch dimensions | 1,2 x 1,2 cm |
| Condition and remarks | Foxing. Ink stains on the verso. |